Prekių nėra
NPC-2173 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.10 kg |
| Gross weight | 8.36 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Diaxid 605 ARGB |
| Gamintojo prekės serija | Gaming PC Case |
| Dydžio formatas | Midi Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 2 x 3.5', 3 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.26 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1091.00 g |
| Plastic (No PET) | 2487.00 g |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Producer | Genesis |