Prekių nėra
| Net weight | 5.70 kg |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Palette Qty | 28 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Producer | Gamemax |