Prekių nėra
| Net weight | 7.00 kg |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 517.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Producer | Gamemax |