Prekių nėra
| Net weight | 11.54 kg |
| Gross weight | 12.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.33 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1064.00 g |
| Plastic (No PET) | 266.00 g |
| Palette Qty | 22 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Producer | Gamemax |