Prekių nėra
| Net weight | 9.20 kg |
| Gross weight | 10.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 558.00 mm |
| Gross height (mm) | 565.00 mm |
| Gross width (mm) | 309.00 mm |
| Producer | Gamemax |