Prekių nėra
| Net weight | 6.70 kg |
| Gross weight | 14.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 7.90 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 6320.00 g |
| Plastic (No PET) | 1580.00 g |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 551.00 mm |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Producer | Gamemax |