Prekių nėra
| Net weight | 6.30 kg |
| Gross weight | 7.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 760.00 g |
| Plastic (No PET) | 190.00 g |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 433.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Producer | Gamemax |