Prekių nėra
R-PF700D-HA0B-EU 3
| Neto svoris | 2.00 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 4.00 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | 120mm Hypro Bearing Fan OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PF700 |
| Sertifikatas | 80 PLUS Standard Certified |
| Dydžio formatas | ATX12V V2.4 |
| Vardinė galia | 700 W |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 2 |
| ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaiščiai) | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (8 kaiščiai) | 1 |
| „PCI Express“ maitinimo jungtys (6+2 kojelės) | 2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |