Prekių nėra
DAGGER PRO 850 ATX 3 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.43 kg |
| Gross weight | 1.61 kg |
| Kitos savybės | Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan Protections OCP, OVP, SCP, OPP, OTP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DAGGER PRO 850 |
| Gamintojo prekės serija | SFX PSU |
| Sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| Vardinė galia | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 11.892 kg |
| Tare weight master carton | 0.754 kg |
| Paper/Pasteboard | 144.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Palette Qty | 621 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.50 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fortron |