Prekių nėra
R-PN850M-FC0B-EU 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.10 kg |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PN850M |
| Gamintojo prekės serija | 80Plus Gold PSU |
| Vardinė galia | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 419 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Producer | Deepcool |