Gigabyte PSU | GP-P650SS GEU1 | 650 W
GP-P650SS GEU1 3
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
Prekės parametrai
Warranty36 mėn.
Net weight2.00 kg
Gross weight2.19 kg
Packing quantity1.00 dalių
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.19 kg
WEEE taxTaip
Paper/Pasteboard170.00 g
Plastic (No PET)20.00 g
Palette Qty457 dalių
Embeeded batteryNo
Gross depth (mm)150.00 mm
Gross height (mm)86.00 mm
Gross width (mm)140.00 mm