Fortron VITA-750BD 750W, 80+ Bronze, ATX 3.1, Gen 5.1, Direct cable
VITA-750BD 3
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
Prekės parametrai
Warranty60 mėn.
Net weight3.00 kg
Gross weight3.50 kg
Packing quantity1.00 dalių
Volume (m3)0.00 m³
Tare weight (kg)0.50 kg
WEEE taxTaip
Paper/Pasteboard400.00 g
Plastic (No PET)100.00 g
Palette Qty286 dalių
Embeeded batteryNo
Gross depth (mm)140.00 mm
Gross height (mm)90.00 mm
Gross width (mm)150.00 mm