Prekių nėra
GP-UD850GM PG5 ICE 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 2.00 kg |
| Gross weight | 2.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 461.60 g |
| Plastic (No PET) | 115.40 g |
| Palette Qty | 388 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | Gigabyte |