Prekių nėra
GP-UD850GM PG5 V2 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 2.25 kg |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UD850GM PG5 V2 |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Vardinė galia | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 392 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | Gigabyte |