Prekių nėra
GP 650B 3
| Net weight | 1.74 kg |
| Gross weight | 2.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Palette Qty | 278 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Producer | Gamemax |