Prekių nėra
RGB 1050G 3
| Tipas | Full Modular |
| Warranty | 120 mėn. |
| Net weight | 2.55 kg |
| Gross weight | 2.94 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RGB 1050G |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Sertifikatas | GOLD |
| Vardinė galia | 1050 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Palette Qty | 156 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 363.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Producer | Gamemax |