Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.43 kg |
| Gross weight | 1.61 kg |
| Kitos savybės | Compliant with latest SFX12V V3.3 Efficiency ≧ 90% at typical load MIA IC (Multiple Intelligence Ability) chip set inside Semi-fanless design for silent operation Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan All black ribbon cables Powerful single +12V ra |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DAGGER PRO 650W |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Vardinė galia | 650 W |
| Kombinuotas maitinimas (+12 V) | 648 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 621 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | FSP |