Prekių nėra
MAX P650B 3
| Tipas | Non-Modular |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 16.10 kg |
| Gross weight | 17.10 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAX P650B |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Sertifikatas | Bronze |
| Vardinė galia | 650 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 34 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Producer | Gamemax |