Prekių nėra
R-PF750X-HD0B-JGEU 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.70 kg |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PF750X |
| Gamintojo prekės serija | 80 PLUS Bronze PSU |
| Vardinė galia | 750 W |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Deepcool |