Prekių nėra
TASB-102 NUTRIA 3
| Neto svoris | 0.18 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.23 kg |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 250.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 80.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 110.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 40.00 g |
| Integruota baterija | No |