Prekių nėra
DLC115 BLACK 3
| Medžiaga | Polyester |
| Spalva | Black |
| Svoris | 550 g |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.578 kg |
| Gross weight | 0.598 kg |
| Nešiojamojo kompiuterio skyriaus matmenys (P x G x A) | 358 x 246 x 30 mm |
| Petnešėlė | Taip |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15-17 col. |
| Matmenys (P x G x A) | 409 x 79 x 290 mm |
| Maksimalus nešiojamojo kompiuterio ekrano dydis | 15' col. |
| Kitos savybės | 1. Tailored case compatible with most laptops with a 15.6'' screen2. Padded laptop compartment walls provide extra protection3. Slip pocket keeps documents separated from other items in your bag4. Front pocket panel provides basic organization for small d |
| Dėklo tipas | Messenger - Briefcase |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DLC115 |
| Atsparus vandeniui | No |
| Matmenys (P x Gx A) | 409 x 79 x 290 mm |
| „Notebook“ kompiuterio skyriaus matmenys | 358 x 30 x 246 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0084 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 103 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |