Prekių nėra
TGF-201 WHITE 3
| Medžiaga | Nylon |
| Spalva | White |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.277 kg |
| Gross weight | 0.427 kg |
| Kitos savybės | Adjustable wings allow for maximum compression of clothing and more packing space as a result |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Garment Folder |
| Atsparus vandeniui | No |
| Matmenys (P x Gx A) | 420 x 310 x 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.010788 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 160 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 435 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Producer | Thule |