Prekių nėra
GX40Q17231 3
| Medžiaga | Durable and water repellent fabric |
| Spalva | Grey |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.38 kg |
| Gross weight | 0.385 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15.6 col. |
| Dėklo tipas | Messenger - Briefcase |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Casual Toploader T210 |
| Atsparus vandeniui | No |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00461125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 375 mm |
| Net weight master carton | 3.85 kg |
| Tare weight master carton | 0.932 kg |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Plastic (No PET) | 5.24 g |
| Palette Qty | 310 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Producer | Lenovo |