Prekių nėra
GX40V10007 3
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.44 kg |
| Gross weight | 1.448 kg |
| Petnešėlė | Taip |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 17 col. |
| Kitos savybės | EVA front shield Water resistant fabric Quick access compartment Dedicated pockets for headset, mouse and keyboard Separate cushioned laptop compartment with one more layer of protection |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GX40V10007 |
| Atsparus vandeniui | No |
| Gamintojo prekės serija | Legion Armoured Backpack II |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 5.24 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 505.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Producer | Lenovo |