Prekių nėra
RBP217 BLACK 3
| Medžiaga | Nylon |
| Spalva | Black |
| Svoris | 930 g |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.991 kg |
| Gross weight | 1 kg |
| Nešiojamojo kompiuterio skyriaus matmenys (P x G x A) | 416 x 46 x 300 mm |
| Petnešėlė | No |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15-17 col. |
| Kitos savybės | 1. Full electronics capacity with a dedicated compartment that fits both a 17.3 inch laptop and an iPad® or tablet (encased or not)2. Durable, water-resistant nylon materials protect this backpack from daily wear and tear3. Designed with a tapered, stream |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RBP217 |
| Atsparus vandeniui | No |
| Matmenys (P x Gx A) | 500 x 236 x 371 mm |
| Packing quantity | 3.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01836 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 510.00 mm |
| Gross width master carton | 310.00 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Net weight master carton | 3 kg |
| Tare weight master carton | 1.021 kg |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 84 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Producer | Case Logic |