Prekių nėra
TACBP2115 BLACK 3
| Medžiaga | 100% recycled 1680 polyester |
| Spalva | Black |
| Atminties talpa | 20 l |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.849 kg |
| Gross weight | 0.949 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Kitos savybės | Dedicated pockets protects a 14' PC or 16' MacBook® and 10.5' tablet SafeZone compartment with hidden pocket behind removable hard-shell cup |
| Dėklo tipas | Backpack for laptop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TACBP-2115 Accent |
| Atsparus vandeniui | No |
| Gamintojo prekės serija | Backpack 20L |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.018304 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 94 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 440 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Producer | Thule |