Prekių nėra
90XB06S0-BBP020 3
| Medžiaga | Polyester |
| Gylis | 305 mm |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 135 mm |
| Features | Umbrella holder, Air Mesh System, water repellent, ASUS reflective logo, front zipper pocket |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.63 kg |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 17 col. |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BP4701 |
| Matmenys (P x Gx A) | 460 x 305 x 135 mm |
| Gamintojo prekės serija | Notebook carrying backpack |
| Vidaus matmenys (P x G A) | 460 x 305 x 135 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0189405 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 432 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Producer | Asus |