Prekių nėra
VNB217 BLACK 3
| Medžiaga | Nylon |
| Gylis | 4.3 mm |
| Spalva | Black |
| Svoris | 558 g |
| Plotis | 30.5 mm |
| Aukštis | 45.7 mm |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.658 kg |
| Gross weight | 0.678 kg |
| Kiekis | 1 |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15-17 col. |
| Paviršiaus spalva | Monotone |
| Kitos savybės | * Classic backpack with midnight blue color accents to add some personality * Separate padded computer compartment * Organizer panel with storage space for blackberry, iPod, USB key, business cards, AC adapter, cables etc.* Padded shoulder straps and rein |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VNB217 |
| Atsparus vandeniui | No |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.00918 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 4.068 kg |
| Tare weight master carton | 1.244 kg |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 138 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Case Logic |