Prekių nėra
GX40Q17232 3
| Medžiaga | Water repellent fabric |
| Spalva | Green |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.44 kg |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 15.6 col. |
| Dėklo tipas | Messenger - Briefcase |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Casual Toploader T210 |
| Atsparus vandeniui | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 5.24 g |
| Plastic (No PET) | 5.24 g |
| Palette Qty | 131 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Producer | Lenovo |