Prekių nėra
TEWB5101 SOFT BLUE/DARKEST BLUE 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Palette Qty | 993 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Producer | Thule |