Prekių nėra
FIXPUW-436 3
| Medžiaga | Polycarbonate |
| Neto svoris | 0.11 kg |
| Suderinamumas | Watch 45mm / Series 8 45mm |
| Storis | 0,33 mm |
| Garantija | 24 mėn. |
| Tipas | Screen protector Case |
| Bruto svoris | 0.12 kg |
| Gaminio spalva | Clear |
| Apsaugos funkcijos | Impacts resistant Anti-fingerprint Dirt resistant Scratch resistant |
| Kitos savybės | Full frame coverage Rounded edges 100% transparent |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXED |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 8475 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Taros svoris (kg) | 0.01 kg |