Prekių nėra
TA-CHM-01 3
| Specialios funkcijos | Universal - fits any smartphone up to 7''. Easy and secure fixation on car air vent with magnetic plate. Fully adjustable with 360 degrees rotation. Compact & lightweight design |
| Suderinamumas | Universal |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.038 kg |
| Gross weight | 0.068 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 7 col. |
| Matmenys (P x G x A) | 56 x 41 x 40 mm |
| Dėklo tipas | Holder |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TA-CHM-01 |
| Gamintojo prekės serija | Magnetic car smartphone holder |
| Juostos suderinamumas | Universal |
| Suderinami produktai | Mobile phone (max. 7'' display) The metal plate should be fixed to the backside of the phone (or placed into phone's protection case) NOTE: Metal plate is not harmful to the phone, but may influence NFC or wireless charging. In such case, please remove th |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000492492 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 24 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 3509 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 143 mm |
| Gross width (mm) | 42 mm |