Prekių nėra
7269 3
| Medžiaga | Glass |
| Suderinamumas | Galaxy S21 5G |
| Tipas | Case Friendly |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.039 kg |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Gaminio spalva | Clear |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 6.2 col. |
| Apsaugos funkcijos | Anti-bacterial, anti-fingerprint |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002457 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 135 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 0.59 kg |
| Tare weight master carton | 0.036 kg |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 4760 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 12 mm |