Prekių nėra
FIXWAT-SCW2-BK 3
| Medžiaga | Genuine cowhide |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Dimensions of the wallet : 11 x 11.5 cm Closing of the wallet is secured by a magnet Smaller pocket for Apple AirTag inner hidden pocket 4 pockets for credit cards or documents |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Classic Wallet for AirTag |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 8475 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |