Prekių nėra
0409 3
| Medžiaga | 100% Recycled Polyurethane (TPU) |
| Suderinamumas | iPhone 14/13 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gaminio spalva | Clear |
| Apsaugos funkcijos | Scratch resistant Shock resistant Antibacterial |
| Kitos savybės | MagSafe compatible Military Grade Standard 100% recycled frame material |
| Dėklo tipas | Back protection |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HardCase MagSafe Compatible |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 6431 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 13.00 mm |
| Producer | PanzerGlass |