Prekių nėra
FIXBIB2-BK 3
| Tipas | For all types of phones up to 6.8'' |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Bicycle case |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXBIB2-BK |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 69.00 g |
| Palette Qty | 681 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 92.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Producer | Fixed |