Prekių nėra
FIXTAB-PAS-BK 3
| Suderinamumas | For tablets of size 7-13' |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.18 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Holder |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tab Passenger |
| Gamintojo prekės serija | Universal tablets holder |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 47.00 g |
| Palette Qty | 1646 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Producer | Fixed |