Prekių nėra
FIXTAB-XL-BK 3
| Suderinamumas | For tablets of size 7-13' |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.23 kg |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Holder |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tab XL |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 39.00 g |
| Palette Qty | 1263 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Producer | Fixed |