Prekių nėra
FIXTAG-RE-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Smart tracker |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tag Reflector with Find My support |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Palette Qty | 3342 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Fixed |