Prekių nėra
FIXG-1506-TR 3
| Medžiaga | Tempered glass |
| Suderinamumas | Galaxy S25 Ultra |
| Tipas | 2.5D |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000171 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Palette Qty | 5053 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 9.00 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Producer | Fixed |