Prekių nėra
FIXGFA-1506-BK 3
| Medžiaga | Tempered glass |
| Suderinamumas | Galaxy S25 Ultra |
| Tipas | Full Cover 2.5D |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 4547 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fixed |