Prekių nėra
RZ01-05120400-R3M1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.12 kg |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 206.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross width (mm) | 59.00 mm |
| Producer | Razer |