Prekių nėra
FIXPUN2-1502-BK 3
| Medžiaga | TPU |
| Suderinamumas | Galaxy A36 5G |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Pure Neck |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 4923 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fixed |