Prekių nėra
FIXST-1502-RD 3
| Medžiaga | Rubber |
| Suderinamumas | Galaxy A36 5G |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gaminio spalva | Red |
| Dėklo tipas | Back cover |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Story |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 17.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Fixed |