Prekių nėra
FIXFLT-BK 3
| Tipas | Waterproof universal mobile phone case |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Phone Case |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Float |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00029694 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Palette Qty | 5819 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 196 mm |
| Producer | Fixed |