Prekių nėra
FIXMEST-434-BK 3
| Suderinamumas | 42 mm, 44 mm, 45 mm, 46 mm, 49 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio šeima | Watch loop |
| Gaminio pavadinimas | Mesh Strap for Apple Watch 42/44/45/46/49mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 193.00 mm |
| Gross height (mm) | 193.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Producer | Fixed |