Prekių nėra
PG75492 3
| Medžiaga | Glass |
| Suderinamumas | iPhone 17 Pro Max |
| Tipas | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Palette Qty | 13200 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 13.00 mm |
| Producer | PanzerGlass |