Prekių nėra
2741 3
| Medžiaga | Tempered glass |
| Suderinamumas | iPhone 13 mini |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.031 kg |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 5.4 col. |
| Kitos savybės | Antibacterial glass Resistant to scratches and bacteria Shock absorbing Easy to install |
| Dėklo tipas | Clear Screen Protector |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.000225225 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 135 mm |
| Gross width master carton | 115 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 0.51 kg |
| Tare weight master carton | 0.033 kg |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Palette Qty | 5300 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 11 mm |
| Producer | PanzerGlass |