Prekių nėra
5431102124 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 2667 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | OnePlus |