Prekių nėra
5431101997 3
| Medžiaga | Tempered glass |
| Suderinamumas | Nord 5 |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gaminio spalva | Transparent |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Juostos suderinamumas | OnePlus |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1964 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Producer | OnePlus |